Білім алушылардың жетістіктері

 

 

 

Оқушының

аты-жөні

 

сыныбы

 

Қатысқан сайысы

 

нәтижесі

 

 

Зулпухар Алмас

 

 

1«В» сынып

 

Республикалық  “Мен математика жұлдызымын!”

атты конкурс

Пән мұғалімі

Шиямеденова Б.

 

ІІ орын

 

 

 

 

 

Тәжбай Ерсай 

 

 

 

 

1«В» сынып

 

 

Республикалық  “Мен математика жұлдызымын!” атты конкурс

Пән мұғалімі

Шиямеденова Б.

 

 

 

 

ІІ орын

 

Сагындихова Алтынгүл

 

1«В» сынып

 

Республикалық  “Мен математика жұлдызымын!” атты конкурс

Пән мұғалімі

Шиямеденова Б.

 

 

ІІ орын

 

Мұратбек  Жауhар   

 

1«В» сынып

Республикалық  “Мен математика жұлдызымын!” атты конкурс

Пән мұғалімі

Шиямеденова Б.

 

 

ІІ орын

 

Серикова Аида  

 

1«В» сынып

Республикалық “Мен математика жұлдызымын!”

атты конкурс

Пән мұғалімі

Шиямеденова Б.

 

 

ІІ орын

 

Оңайбай Бекасыл  

 

 

1«В» сынып

Республикалық “Мен математика жұлдызымын!”

атты конкурс

Пән мұғалімі

Шиямеденова Б.

 

 

ІІ орын

 

Серікқалиқызы  Ақжүніс  

 

1«В» сынып

 

Республикалық “Мен математика жұлдызымын!” атты конкурс

Пән мұғалімі

Шиямеденова Б.

 

 

ІІ орын

 

Жәнібек Аяна   

 

 

1«В» сынып

 

Республикалық “Мен математика жұлдызымын!”

атты конкурс

Пән мұғалімі

Шиямеденова Б.

 

 

ІІ орын

 

Жексен Жансая 

 

 

1«В» сынып

 

Республикалық  “Мен математика жұлдызымын!”

атты конкурс

Пән мұғалімі

Шиямеденова Б.

 

 

 

ІІ орын

 

Талғат Сезім  

 

 

1«В» сынып

 

Республикалық  “Мен математика жұлдызымын!”

атты конкурс

Пән мұғалімі

Шиямеденова Б.

 

 

ІІ орын

 

 

Серикова Азиза

 

2«А» сынып

 

Республикалық  “Мен математика жұлдызымын!”

атты конкурс

Пән мұғалімі

Қадырбекова А.

 

 

 

І орын

 

 

 

Жасұланқызы Бибібатима 

 

 

2«А» сынып

 

Республикалық  “Мен математика жұлдызымын!”

атты конкурс

Пән мұғалімі

Қадырбекова А.

 

 

       І орын

 

 

Шукирбаев Алмас 

 

 

 

2«А» сынып

 

 

 

 

Республикалық  “Мен математика жұлдызымын!”

атты конкурс

Пән мұғалімі

Қадырбекова А.

 

 

І орын

 

 

Саматұлы Саят    

 

 

 

3«Ә» сынып

 

Республикалық  “Мен математика жұлдызымын!”

атты конкурс

Пән мұғалімі

Шәмішова Гүлхан

 

 

ІІ орын

 

 

 

Русланұлы Мақсат      

 

 

3«Ә» сынып

 

Республикалық «Мен–матема-тика жұлдызы-мын!»конкурсы  

Пән мұғалімі

Шәмішова Гүлхан

 

 

 

ІІ орын

 

 

Хайролла Жандәулет

 

 

3«Ә» сынып

Республикалық «Мен–матема-тика жұлдызы-мын!»конкурсы  

Пән мұғалімі

Шәмішова Гүлхан

 

 

ІІІ орын

 

 

 Ғадылқызы Таңнұры

 

3«Ә» сынып

 

  Республикалық «Мен-математика жұлдызымын!» конкурсы  

Пән мұғалімі

Шәмішова Гүлхан

 

    

 

 

І орын

 

 

Болатбекұлы Арслан

 

 

 

 

 

4«А» сынып

 

Облыстық ғылыми жобалар байқауы

Жетекшісі

Сайыпов Қ.

 

Алғыс хат

 

 

 

Жасқайрат

Мерейлім

 

4«А» сынып

 

Республикалық  «Мен математика жұлдызымын» байқауы

Пән мұғалімі

Ризуанова Лариса

 

 

ІІ орын

 

 

 

 

Қали Әлишер                               

 

 

4«Ә» сынып

  

  Республикалық "Мен математика        жұлдызымын"                         

 байқауы

Пән мұғалімі

Еркебаева М.

 

 

 

І орын

 

 

Амангелдіұлы Рустамбек

 

 

3«А» сынып

Республикалық «Мен математика жұлдызымын!» конкурсы

Пән мұғалімі

Шайхаденова С.

«Ustaz tilegi» республикалық сайтының жара-тылыстану пәні-нен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

ІІ орын

 

 

 

 

 

ІІІ орын

 

 

Амиров Жанболат

 

 

3«А» сынып

«Ustaz tilegi» республикалық  сайтының әдебиеттік оқу пәнінен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

ІІ орын

 

 

 

Батырбекұлы Мерхат

 

 

3«А» сынып

 

Республикалық «Мен математика жұлдызымын!» конкурсы

Пән мұғалімі

Шайхаденова С.

 «Ustaz tilegi» республикалық сайтының  математика пәні-нен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

 

ІІ орын

 

 

 

 

 

 

ІІ орын

 

 

Владимир Роза

 

 

3«А» сынып

Республикалық «Мен математика жұлдызымын!» конкурсы

Пән мұғалімі

Шайхаденова С.

 «Ustaz tilegi» республикалық  сайтының әдебиеттік оқу пәнінен олимпиа-да

«Ustaz tilegi» республикалық  сайтының математика пәні-нен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

ІІ орын

 

 

 

 

 

 

 

І орын

 

 

 

 

ІІІ орын

 

 

 

Ғимран Рысгүл           

 

 

3«А» сынып

Республикалық «Мен математика жұлдызымын!» конкурсы

Пән мұғалімі

Шайхаденова С.

«Ustaz tilegi» республикалық сайтының  әдебиеттік оқу пәнінен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

 

 

ІІ орын

 

 

 

І орын

 

 

Ерғали Інжу

 

 

3«А» сынып

Республикалық «Мен математика жұлдызымын!» конкурсы

  «Ustaz tilegi» республикалық  сайтының қазақ тілі пәнінен олимпиада

   «Ustaz tilegi» республикалық  сайтының әде-биеттік оқу пәні-нен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

ІІ орын

 

 

 

 

І орын

 

 

 

І орын

 

Өтепберген Даниял

 

3«А» сынып

«Ustaz tilegi» республикалық  сайтының әдебиеттік оқу пәнінен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

 

ІІ орын

 

Өтепберген Данияр

 

3«А» сынып

«Ustaz tilegi» республикалық сайтының  математика пәнінен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

 

 

ІІІ орын

 

 

Рахметоллақызы Жанерке

 

3«А» сынып

 «Ustaz tilegi» республикалық сайтының  әдебиеттік оқу пәнінен олимпиа-да

«Ustaz tilegi» республикалық сайтының  математика пәні-нен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

 

 

І орын

 

 

 

ІІ орын

 

Сактапберген Дастан

 

3«А» сынып

Республикалық «Мен математика жұлдызымын!» конкурсы

Пән мұғалімі

Шайхаденова С.

«Ustaz tilegi» республикалық  сайтының  математика пәнінен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

І орын

 

 

 

 

 

ІІІ орын

 

 

Саламат Дәулет

 

3«А» сынып

 «Ustaz tilegi» республикалық  сайтының жаратылыстану пәнінен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

 

 

ІІ орын

 

Сираж Нұрайым

 

3«А» сынып

Республикалық «Мен математика жұлдызымын!» конкурсы

«Ustaz tilegi» республикалық  сайтының қазақ тілі пәнінен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

 

ІІ орын

 

 

І орын

 

Тулеген Нұрсана

 

3«А» сынып

 «Ustaz tilegi» республикалық  сайтының жаратылыстану пәнінен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

 

 

ІІІ орын

 

 

 

 

Тұрланұлы Даулет

 

 

3«А» сынып

«Ustaz tilegi» республикалық  сайтының жаратылыстану пәнінен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

 

 

ІІІ орын

 

 

 

Уазих Дильназ

 

3«А» сынып

«Ustaz tilegi» республикалық  сайтының қазақ тілі пәнінен олимпиада

«Ustaz tilegi» республикалық  сайтының әдебиеттік оқу пәнінен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

І орын

 

 

 

 

І орын

 

 

 

Уазихова Аружан

 

3«А» сынып

«Ustaz tilegi» республикалық  сайтының қазақ тілі пәнінен олимпиада

«Ustaz tilegi» республикалық  сайтының әдебиеттік оқу пәнінен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

І орын

 

 

 

 

ІІ орын

 

 

Утаргалиев Рахат

 

3«А» сынып

«Ustaz tilegi» республикалық  сайтының математика пәнінен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

ІІ орын

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шұғаип Нұрай

 

3«А» сынып

Республикалық «Мен математика жұлдызымын!» конкурсы

«Ustaz tilegi» республикалық  сайтының әдебиеттік оқу пәнінен олимпиада

«Ustaz tilegi» республикалық  сайтының математика пәнінен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

ІІ орын

 

 

 

 

ІІ орын

 

 

 

ІІ орын

 

 

 

 

Жексен Жұбаныш

 

1«А» сынып

үйден оқыту

«Ustaz tilegi» республикалық  сайтының математика пәнінен олимпиада

Пән мұғалімі

Серік Маржангүл

 

І орын

 

 

 

 

 

Қуанышқызы Д.

Утепов Нұрбақыт

Магауияев Мерей

Ажханов Берікбол

Серікқалиқызы А.

Жанарбекұлы Қ.

Қылышбекұлы

Кадирова Ж.

Абаева Кәусар

Болатбекқызы Б.

 

4«Б» сынып

4«Б» сынып

4«Б» сынып

4«Б» сынып

4«Б» сынып

4«Б» сынып

4«Б» сынып

4«Б» сынып

4«Б» сынып

4«Б» сынып

 

«Ustaz tilegi» республикалық Ғылыми-әдістемелік орталығының математика пәнінен 4 сыныптар олимпиадасы

 

І орын

І орын

І орын

І орын

І орын

ІІ орын

ІІ орын

ІІ орын

ІІ орын

ІІІ орын

 

 

Қуанышқызы Аманжолқызы А.

Серікқалиқызы А.

Даниярқызы Алина

Романұлы Жарқын

Жумагелдиева А.

Ажханов Берікбол

Абаева Кәусар

 

 

4«Б» сынып

4«Б» сынып

4«Б» сынып

4«Б» сынып

4«Б» сынып

4«Б» сынып

4«Б» сынып

4«Б» сынып

 

«Ustaz tilegi» республикалық Ғылыми-әдістемелік орталығының қазақ тілі пәнінен 4 сыныптар олимпиадасы

 

І орын

І орын

І орын

І орын

І орын

І орын

І орын

І орын

 

 

 

 

Сәкенқызы Қарақат

 

 

 

 

 

7 «Б» сынып

Республикалық қазақ тілі пәнінен қашықтық олимпиадасы

Пән мұғалімі:

Рысқалиева Ф.

 

ІІІ орын

 

 

 

Зарипова Фатима   

 

 

 

 

 5«А» сынып

Республикалық қазақ тілі пәнінен қашықтық олимпиадасы

Пән мұғалімі:

Рысқалиева Ф.

 

 

ІІ  орын

 

 

 

 

 

Амангелді Аружан

 

 

 

 

 

5 «А» сынып

Республикалық қазақ тілі пәнінен қашықтық олимпиадасы

 

Пән мұғалімі:

Рысқалиева Ф.

 

 

 

ІІІ орын

 

 

 

 

 

Жеткеншекқызы Мейірім

 

 

5 «А» сынып

Республикалық қазақ тілі пәнінен қашықтық олимпиадасы

 

Пән мұғалімі:

Рысқалиева Ф.

 

 

ІІІ  орын

 

 

 

 

 

 

 

 

Манарбекұлы Иманали

 

 

5 «А» сынып

Республикалық қазақ тілі пәнінен қашықтық олимпиадасы

 

Пән мұғалімі:

Рысқалиева Ф.

 

 

ІІІ  орын

 

 

 

 

 

 

Арманқызы

Аругүл

 

 

11«Б»сынып

 

 

 

Аудандық биология пәнінен пәндік олимпиада

Пән мұғалімі

Изтелеуова З.

 

 

 

ІІІ орын

 

 

 

Романова

Шаттықжамал

 

 

10«А»сынып

 

 

 

Аудандық биология пәнінен пәндік олимпиада

 

Пән мұғалімі

Изтелеуова З.

 

 

 

ІІІ орын

 

 

 

Наурызбай

Нұршат

 

 

Аудандық химия пәнінен пәндік олимпиада

 

Пән мұғалімі

Куанышбаева Н.

 

 

ІІІ орын

 

 

Каирбулат

Айкөркем

 

 

Аудандық информатика пәнінен пәндік олимпиада

 

Пән мұғалімі

Тусупкалиева М.

 

 

 

ІІІ орын

 

 10«Б»сынып

 

 

 

 

 

Мелсбекқызы Саяжан

 

 

 

11«б»сынып

 

Республикалық «Жас журналистер байқауы»-2019 сайысы

Пән мұғалімі:

Садихова Алма

 

 

І орын

 

 

 

Елжанова Ботагөз

 

 

9«А» сынып

 

.«Жарқын болашақ» аудандық қазақ тілі олимпиадасы « Сөз шеберлері»
Пән мұғалімі:

Садихова Алма

 

Аудандық өзін-өзі тану пәні олимпиадасы

Пән мұғалімі

Жұмағалиева Г.

 

 

 

ІІ орын

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ орын

 

 

 

 

Қайыржанова Таңсұлу  

 

 

9«Б» сынып

 

«Болашаққа қадам»тақыры-бындағы респуб-ликалық    ғылыми жобалар конкурсы

Пән мұғалімі:

Таласова Алмагүл

 

 ІІ дәрежелі

Диплом  

 

 

 

Тлеміс Ұлпан 

 

8«А» сынып

Аудандық «Жарқын болашақ» қазақ тілі олимпиадасы

«Тіл білгірлер» номинациясы

Пән мұғалімі:

Рысқалиева Фамила

 

 

ІІІ орын

 

 

Сиражев Нұрқат   

 

9«А» сынып

"Болашаққа

қадам -2019"  тақырыбындағы республикалық  ғылыми жобалар байқауы

Пән мұғалімі:

Қайрова Гүлжан

 

 

ІІ орын

 

 

Тұрланов Аманат

 

5«ә» сынып

 

«Мен Оффлайн»  аудандық сурет байқауы

Жетекшісі:

Хасанов Асқар

 

Бас жүлде

 

 

Дінибекқызы Гүлнұр

 

8«б» сынып

 

«Даналықты танытқан дара Абай» аудандық көркемсурет байқауы

Жетекшісі:

Хасанов Асқар

Аудандық  «Қазақстан тари-хы» пәндік олимпиадасы

Пән мұғалімі:

Гилажева Жаннат

 

 

Алғыс хат

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ орын

 

 

Салауатов Нұрасыл

 

 

7«б» сынып

Ұлы өнертапқыштыққа алғашқы қадам» аудандық сайыс

Жетекшісі:

Хасанов Асқар

 

 

 

ІІІ орын

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ғалымжанов Саят

 

 

8 «б» сынып

Облыстық «Алтын қазына» көркем және сәндік қолданбалы өнер бойынша балалар шығарма-шылығының көрме байқауы

    Аудандық «Ұлы өнертапқыштыққа алғашқы қадам» инновациялық идеялар  байқауы

    Облыстық  «Ұлы өнертапқыштыққа алғашқы қадам» инновациялық идея-лар  байқауының  «Өндіріс  саласын-дағы техникалық құрастыру» номина-циясы бойынша 

    Республикалық  «Ұлы өнертапқыш-тыққа алғашқы қадам» инновация-лық идеялар  байқа-уының  «Өндіріс  са-ласындағы  техника-лық  құрастыру» номинациясы  бойынша  

    Жетекшісі:

Қаржауов Асан

 

 

ІІІ дәрежелі диплом

 

 

 

І орын

 

 

 

 

 

І орын

 

 

 

 

 

 

 

 

Алғыс хат

 

 

Шапағатова Мөлдір

 

10 «а» сынып

 

Аудандық олимпиада

« Құқтану негіздері»

Пән мұғалімі:

Гилажева Жаннат

 

 

Алғыс хат

 

 

 

 

 

 

 

 

Саламатов Лесбек

 

 

 

9«а» сынып

 

 

Аудандық  «Қазақстан тари-хы» пәндік олимпиадасы

 

Пән мұғалімі:

Гилажева Жаннат

 

 

 

Алғыс хат

 

 

 

 

 

 

Қайыржанова Азылзада

 

 

 

10«а» сынып

 

Аудандық  «Қазақстан тарихы» пәндік олимпиадасы

 

Пән мұғалімі:

Иркеғұлова Бақыт

 

 

 

ІІ орын

 

 

 

 

Ерболұлы Ерасыл

Ұланбекұлы Е.

Иса Алмас

Қуанышұлы Д.

Рахым Ә.

Талапқали Ж.

Мәдениет Ш.

6«б»  сынып

6«б»  сынып

6«б»  сынып

6«б»  сынып

6«б»  сынып

5«а»  сынып

6«в»  сынып

 

 

Гандболдан аудандық сайыс

 

Жаттықтырушы

Зарипов Бауыржан

 

 

ІІІ орын

 

 

 

 

Бекбергенұлы Қ.

Бақыт Даурен

Ерген Азамат

Әділбек Мәлік

Қайырболат Медет

11«а»сынып

11«б»сынып

11«а»сынып

11«а»сынып

10«б»сынып

Гандболдан аудандық, облыстық сайыс

 

Жаттықтырушы

Зарипов Бауыржан

 

 

І орын

 

 

 

 

 

 

 

Утарғалиев Н.

Қабиденов Н.

Қабиденов Е.

Қуанышов Дидар

Гарифоллаев Н.

 

10«б»сынып

9«а»сынып

9«а»сынып

9«а»сынып

9«б»сынып

 

Гандболдан аудандық, облыстық сайыс

 

   Жаттықтырушы

Зарипов Бауыржан

 

 

 

І орын

 

 

 

 

 

Стаханова Арайлым

 

 

 

 

10«б»сынып

Аудандық ағылшын тілінен пәндік олимпиада

 

Пән мұғалімі

Қамақаева Тамара

III орын

 

Рахметоллақызы Назерке

 

 

 

 

 

8«а»сынып

Аудандық ағылшын тілінен пәндік олимпиада

Пән мұғалімі

Қамақаева Тамара

III орын

 

 

 

Қуанышов Дидар

 

 

 

 

 

 

 

9«а»сынып

Аудандық ағылшын тілінен пәндік олимпиада

 

Пән мұғалімі

Тасимова Алтын

III орын

 

 

 

Қасымбекова Арайлым

 

 

 

 

9«а»сынып

Республикалық «Менің ағылшыным»

сайысы

 

Пән мұғалімі

Тасимова Алтын

III орын

 

 

 

Шұғайып

Мағжан

Нұрлыбекұлы

 

 

8«Б» сынып

 

Аудандық «Үздік математика» сайысы

 

ІІ орын

 

 

 

 

 

 

Қадырбеков Нұрғиса

Қадырбекұлы

 

 

 

10«Б» сынып

 

 

Аудандық математика пәнінен пәндік олимпиада

 

Пән мұғалімі

Тлепова Гүлмира

 

 

 

 

 

 

 

 

Ергенова

Гүлжан

Ерболқызы

 

 

10«Б» сынып

Аудандық физика пәнінен пәндік олимпиада

Пән мұғалімі

Қонысова Айгерім

 

 

ІІІ орын

 

 

 

 

 

 

Ғилымов Айдынбек

Құралбекұлы

 

10«Б» сынып

Аудандық география пәнінен пәндік олимпиада

Пән мұғалімі

Сабырғалиев Ернар

 

ІІ орын

 

 

 

 

 

 

Атымтаева

Ақмарал

Атымтайқызы

 

11«Б» сынып

Аудандық география пәнінен пәндік олимпиада

Пән мұғалімі

Сабырғалиев Ернар

 

ІІІ орын

 

Хайратқызы  Ә.

Наурызбай  Д.

Дауренқызы  Ажар

Талғат  Аяулым

Сапарғалиева  А.

Еркінқызы  Г.

Хайратқызы  Г.

7«А»

7«А»

7«Б»

7«А»

7«А»

8«В»

8«В»

 

Аудандық  оқушылар ұлттық мектеп лигасы футзал

Жаттықтырушы

Рысқалиев Ербол

 

 

II орын

 

Талапкалиева  Н.

Жанбулатова  Ш.

Абуова  Саягүл

Гайнелова  Назерке

Ертаева  Айдана

Ергенова  Гүлжан

Наурызбай  Н.

Гильманова  Аягөз

Хабдрашитова  А.

Асхарова  Азина

Асхат  Аяулым

10«А»

10«А»

10«А»

10«А»

10«Б»

10«Б»

10«Б»

11«А»

11«А»

9«Б»

9«А»

 

Аудандық «Былғары доп» оқушылар ұлттық мектеп лигасы футбол

 

Жаттықтырушы

Рысқалиев Ербол

 

 

II орын

 

Ерболұлы  Ерасыл

Ұланбекұлы  Ерназ

Қуанышұлы  Д.

Иса  Алмас

Маденият  Шыңғыс

Талапқали  Ж.

Серік  Ерхан

Хасим  Мирас

Жалелов  Мағжан

Асқаров  Нұрбол

Бекболатұлы  Б.

Құбайдулла  С.

Сақтапберген  Д.

 

6 «Б»

6«Б»

6«Б»

6«Б»

6«В»

5«А»

5«Б»

5«А»

5«А»

6«А»

4«Ә»

        3«А»

 

Аудандық «Былғары доп» оқушылар ұлттық мектеп лигасы футбол

 

 

 

Жаттықтырушы

Рысқалиев Ербол

          

 

 

    III  орын

 

Хайратқызы  Ә.

Дауренқызы  Ажар

Наурызбай  Д.

Сапарғалиева  А.

Талғат  Аяулым

Ислямғали  Самал

Ануарбек  Айым

Даулеткалиева  А.

Еркінқызы  Г.

Уразова  Ақерке

Хайратқызы  Г.

7«А»

7«Б»

7«А»

7«А»

7«А»

7«А»

7«А»

8«В»

8«В»

8«В»

8«В»

 

Аудандық «Былғары доп» оқушылар ұлттық мектеп лигасы футбол

 

Жаттықтырушы

Рысқалиев Ербол

           

 

 

    I  орын